D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Różne » Wakacje pod gruszą

Czarter w Chorwacji

Postprzez biqworobg 29 mar 2014, o 10:59

Witam wszystkich! Słyszałem, że Adriatyk to prawdopodobnie raj dla żeglarzy? C y to aby nie przesada. Moi znajomi tez bardzo mi ten akwen polecają. Nie wiem czy się zdecydować i co o tym myśleć. Czy łatwo tam o czarter jachtu? Dotychczas żeglowałem tylko po jeziorach mazurskich. Teraz pociąga mnie przygoda na morzu. Jeśli możecie coś doradzić czy też wyrazić opinie na powyższy temat to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry za wszystko pięknie dziękuję.
biqworobg

Postprzez Clesharse 30 mar 2014, o 13:41

Jak popływasz trochę po Adriatyku, to nie będziesz chciał słyszeć o żadnym innym morzu. Sam się przekonasz, że z tym rajem to absolutnie żadna przesada.
Clesharse

Postprzez Suttonqic 1 kwi 2014, o 07:42

Żeglowanie po mazurskich jeziorach na pewno ma w sobie wiele uroku, ale nie może się równać z rejsem po Adriatyku. Wybrzeże Adriatyku jest niezwykle atrakcyjne, a jeśli dodamy tysiąc cudownych wysp na tym akwenie, to bez wątpienia możemy powiedzieć, że jest to prawdziwy raj dla żeglarzy.
Suttonqic

Postprzez nzupesgyrqy 2 kwi 2014, o 05:50

Jeśli chodzi o czarter Chorwacja jest moim zdaniem dobrym miejscem gdzie można jacht wynająć.
nzupesgyrqy

Postprzez eiftha 2 kwi 2014, o 17:32

Praktycznie czarter oferowany jest we wszystkich chorwackich portach.
eiftha

Postprzez bymj o 3 kwi 2014, o 02:51

Ja najczęściej korzystam z Mariny Dalmacija. Słyszałem o tym, że  jeśli chodzi o czarter Chorwacja prawdopodobnie najbardziej to właśnie miejsce zachwala.
bymj o

Powrót do Wakacje pod gruszą