D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Różne » Wakacje pod gruszą

Szkolenia załogi w hotelowych wnętrzach

Postprzez Itentigoutt 6 lip 2013, o 13:27

Moi drodzy pomóżcie. Szef zlecił mi zorganizowanie szkolenia w  jakimś zabrzańskim hotelu. Nie za bardzo orientuje się w topografii tego miasta, nie wiem tak na dobrą sprawę gdzie znajdę dobry i w miarę tani hotel na tego rodzaju spotkanie.
Itentigoutt

Postprzez Mandynds 8 lip 2013, o 12:44

A od czego masz Internet. Przecież wystarczy wpisać odpowiednie interesujące ciebie hasło, a w mig będziesz miał przed sobą pełny wykaz wszystkich zabrzańskich hoteli wraz z pełną gamą ich ofert.
Mandynds

Postprzez Nickitoshax 9 lip 2013, o 14:04

To jest racja. Zresztą hoteli w Zabrzu jest dość sporo bez przeszkód więc znajdziesz szybko coś odpowiedniego.
Nickitoshax

Postprzez nbpuirw 9 lip 2013, o 21:35

Aleś cie mu doradzili. To co wy podpowiadacie, to każde dziecko doskonale wie. Jeśliby by było, to takie proste, to kolega nie prosił by o nasza pomoc, zastanówcie się więc czy warto było w ogóle zabierać głos.
nbpuirw

Postprzez WekpsypeDet 11 lip 2013, o 13:02

Myślę, że to raczej ty wygadujesz głupstwa. Nie wierzę, że znalezienie hotelu na zorganizowanie szkolenia jest aż tak karkołomna sprawą.
WekpsypeDet

Postprzez Winniders 12 lip 2013, o 11:14

Ale brednie, tego już nie mogę wytrzymać! Hotel na pewno można znaleźć bez problemy, pytanie tylko czy będzie on nam odpowiadał? Co tu dużo gadać. Mogę przesłać ci link http://www.zabrzanskigosciniec.pl, kliknij go i zadecyduj. Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że właśnie w tym hotelu powinieneś zorganizować takie szkolenie.
Winniders

Powrót do Wakacje pod gruszą