D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Różne » Wakacje pod gruszą

rower przyczepka

Postprzez Mandyjul 8 sie 2013, o 11:55

witam. Mam pytanie do osób, które maja przyczepki rowerowe. Mój synek ma już prawie cztery lata i do tej pory jeździł ze mną w foteliku. Problem polega na tym, że synek jest dość wysoki i już zaczyna być mu nie wygodnie w foteliku. Poza tym niedawno na świat przyszła córeczka i szukam jakiegoś rozwiązania, żeby móc podróżować z dwójką dzieci. Rower to dla mnie bardzo ważna rzecz i nie wyobrażam sobie, że musiałabym teraz zaniechać tej przyjemności. Czy taka przyczepka rowerowa to dobry pomysł? Proszę o wasze opinie?
Mandyjul

Postprzez phomaraps 9 sie 2013, o 00:26

jeżeli chodzi o rowery Trek przyczepki to bardzo fajny patent. Mam taką i moja córa jest zachwycona jak jeździmy na wycieczki. Mówię tu o przyczepce w kształcie roweru z siodełkiem i pedałami. Odradzałabym ci jednak wycieczki rowerowe z małym dzidziusiem. Nawet najlepszy fotelik czy wkładka nie zapewnią maluszkowi odpowiedniej pozycji i możesz mu po prostu zrobić krzywdę.
phomaraps

Postprzez vigorousG 10 sie 2013, o 09:00

wożenie tak małych dzieci w fotelikach rowerowych to robienie dziecku krzywdy. Jak już to ewentualnie taka zadaszona przyczepka, w której można dziecko odpowiednio ułożyć, chociaż też bym odradzała, bo podczas jazdy są przecież wstrząsy.
vigorousG

Postprzez offiresooduse 11 sie 2013, o 01:11

takie rowery Trek przyczepki są dobre dla dzieci tak od piątego roku życia. 
offiresooduse

Powrót do Wakacje pod gruszą