D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Giełda Finanse

apartament do wynajęcia

Postprzez zoomiimandy 30 maja 2013, o 10:51

wybieram się do Wrocławia w sprawach służbowych. Szukam jakiś sprawdzonych apartamentów do wynajęcia. Wolę już zapytać bo ostatnio jak byłem na wyjeździe to rezerwowałem apartament telefonicznie i po przyjeździe okazało się, ze to kaszana a nie miałem już czasu szukać innego lokum.
zoomiimandy

Postprzez Paisilinzxj 31 maja 2013, o 12:23

to miałeś pecha kolego...ale tak czasem w życiu bywa. Ja tez dużo podróżuje i nie raz się naciąłem.
Paisilinzxj

Postprzez Mandyxln 1 cze 2013, o 05:13

jak chcesz namiary na fajne apartamenty to kliknij tutaj Bardzo ładne i dobrze wyposażone mieszkanka. Korzystałem z ich usług już nie raz i zawsze idzie się dogadać co do ceny. Wszystko zależy na jak długo potrzebujesz taki apartament.
Mandyxln

Postprzez Suttonmgi 2 cze 2013, o 07:35

potwierdzam, apartamenty bardzo ładne, a przede wszystkim bardzo blisko centrum co dla mnie osobiście jest ważne. Wynajmowałem od nich już nie raz i z czystym sumieniem mogę polecić.
Suttonmgi

Postprzez kasielwz 2 cze 2013, o 11:51

ja jednak jestem zwolennikiem hoteli, bo wszystko w zasięgu ręki a w takich apartamentach o wszystko martw się sam. Ale kto co lubi. 
kasielwz

Powrót do Giełda Finanse