D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Facet

Czy nieoryginalny tłumik wpływa na zużycie paliwa?

Postprzez biqworobg 5 lip 2013, o 13:16

Chciałbym się dowiedzieć, czy  montując nie oryginalny tłumik w swoim samochodzie może on wpłynąć na większe zużycie paliwa podpowiedzcie mi i jeszcze jedno, możecie mi podać namiary na sklep internetowy z tłumikami?
biqworobg

Postprzez Mandyzxc 7 lip 2013, o 13:06

Wiem na pewno, że zepsuty tłumik powoduje hałas, charczenie, czy tym podobne rzeczy, ale zwiększone zużycie paliwa to nie zależy od tłumika, ale najlepiej skonsultuj się z fachowcem w tej dziedzinie, on na pewno ci wszystko wyjaśni
Mandyzxc

Postprzez Mandyxln 7 lip 2013, o 20:44

A dlaczego montujesz nie oryginał w swoim samochodzie, przecież teraz możesz kupić oryginalne części na internetowej platformie handlowej  http://pamaku.pl za atrakcyjną cenę. Coś mi się wydaje, że dostałeś go za darmo z odzysku i teraz się po prostu boisz zamontować go w samochodzie
Mandyxln

Postprzez Mandyusr 8 lip 2013, o 05:35

Też tak uważam jak mój przedmówca, chłopie kup sobie oryginał i śpij spokojnie. Stać cię na auto, a tłumika sobie za stówę nie umiesz kupić, nie wygłupiaj się
Mandyusr

Postprzez HemsSawsHealt 9 lip 2013, o 15:53

Zapytaj mechanika, on ci wszystko wytłumaczy, ale coś mi się zdaje, że i na tym chcesz zaoszczędzić, nie zły z ciebie sknera, dziwię się, że jeszcze z internetu korzystasz, bo to też kosztuje, chyba, że wykorzystujesz pracodawcę
HemsSawsHealt

Postprzez Milenadotre 10 lip 2013, o 05:18

Aleś mu dowalił, a on tylko chciał się dowiedzieć coś na temat nieoryginalnych tłumików
Milenadotre

Powrót do Facet