D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Poważny problem

Postprzez Sabersmith 5 sie 2013, o 06:16

Już coraz bliżej mojego, wielkiego dnia, bo za miesiąc wychodzę za mąż. Już prawie wszystko mam dograne, jedynie największy problem pozostał. Problem mojej alergicznej skóry. Próbowałam wszystkich możliwych kosmetyków do ciała i ciągle moja alergia daje o sobie znać.
Sabersmith

Postprzez bldjqvuid 7 sie 2013, o 01:19

Polecam ci firmę, która produkuje najwyższej jakości kosmetyki na bazie szlachetnych składników. Wpisz w internecie http://www.vedara.pli już będziesz najszczęśliwszą, bo to są kosmetyki właśnie dla nas, dla osób z problemami skórnymi. Te kosmetyki nie zawierają szkodliwych konserwantów i są kosmetykami ekologicznymi.
bldjqvuid

Postprzez ptlrsyeo8 7 sie 2013, o 11:28

Już zamówiłam sobie pierwszy zestaw kosmetyków tej firmy i są naprawdę super. Wystarczy wejść do sklepu internetowego, zapoznać się z oferowanymi produktami i złożyć zamówienie. Kurier przywiezie ci do domu zamówiony towar. Jest tego dużo, ale ja zamówiłam kosmetyki z białą herbatą i opuncją. Teraz czekam na przesyłkę i na pierwszy efekt, gdy moje ciało poczuje luksus tych super kosmetyków.
ptlrsyeo8

Postprzez mrk 9 sie 2013, o 10:07

Ja o tych kosmetykach przeczytałam w jakimś magazynie kobiecym i także zamówiła już sobie odżywkę do moich zniszczonych włosów. Mam nadzieję, że efekt po jakimś czasie będzie widoczny.

mrk

Powrót do Kobieta