D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Inwestycja w profesjonalne doradztwo w kwestii aranżacji okien

Postprzez Geagepleadvibe 7 sie 2013, o 13:39

Witam. Chodzi mi o jakąś gustowna dekoracje okien. Mam dylemat czy zdecydować się na żaluzje czy też lepsze będą rolety. Jeśli możecie coś poradzić to byłabym niezmiernie wdzięczna.
Geagepleadvibe

Postprzez steelelom 7 sie 2013, o 23:42

Mówiąc szczerze, to oba warianty są godne polecenia. Jeśli o mnie chodzi, to mam rolety ale widziałam żaluzje u mojej przyjaciółki i muszę przyznać, że bardzo mi się podobały. Jednak w kwestii aranżacji okien dobrym pomysłem byłoby poradzić się profesjonalistów.
steelelom

Postprzez Suttonkit 9 sie 2013, o 10:54

Dokładnie tak. W tej chwili możesz takich szybko znaleźć w Internecie. Wystarczy tylko kliknąć odpowiedni link tak jak ja zrobiłam. Poczekaj zaraz wyślę ci coś konkretnego, a cha już mam, spróbuj kliknąć  http://projectus.com.pl, myślę  że skorzystasz z ich oferty.
Suttonkit

Postprzez intiptole 10 sie 2013, o 02:21

Też tak robię kiedy mam  dylemat i to nie tylko z aranżacją okna ale całego wnętrza. Naprawdę warto w tej chwili skorzystać z usług doświadczonych architektów wnętrz tym bardziej, że to w cale nie wychodzi tak drogo a przynajmniej mamy pewność, że faktycznie będziemy dobrze się czuli w naszych czterech ścianach.
intiptole

Postprzez wqoarvmus 11 sie 2013, o 00:40

Na pewno jest to dobra myśl. Chyba tez rozejrzę się za jakąś profesjonalna firma, która pomoże mi się z tym całym moim bałaganem uporać
wqoarvmus

Postprzez SJRQYPC 12 sie 2013, o 14:40

Bez dwóch zdań popieram. Warto zainwestować w taka firmę.
SJRQYPC

Powrót do Kobieta