D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Czy warto inwestować w kosiarkę automatyczną?

Postprzez teethystown 24 sie 2013, o 13:28

Witam wszystkich pięknie na tym forum. Po wielkich trudach i znojach doczekałem się pięknego trawnika wokół mojego domu. W związku z tym trawnikiem mam pytanie. Chodzi o to czy zakup automatycznej kosiarki byłby w moim przypadku dobrym pomysłem? Czy może ktoś z Was ma już coś takiego. Bardzo  byłbym ciekaw czy taka kosiarka naprawdę się sprawdza. Słyszałem, że taka kosiarka może Kosic nawet kiedy my jesteśmy poza domem. Jak to właściwie wygląda. Z góry bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi i spostrzeżenia.
teethystown

Postprzez robwarwick 25 sie 2013, o 21:13

Taka kosiarka, to faktycznie niezwykle ciekawe rozwiązanie, a przy  tym bardzo skuteczne.
robwarwick

Postprzez tumzemGrantee 26 sie 2013, o 21:41

To jest racja. Mam taką kosiarkę i bardzo sobie ją chwalę i z tego co wiem, to zdecydowana większość posiadaczy kosiarek automatycznych jest z nich bardzo zadowolona.
tumzemGrantee

Postprzez PrartyIdealty 27 sie 2013, o 21:54

Wszystko ładnie pięknie. Problem jednak może się pojawić kiedy taka kosiarka będzie musiała borykać się z różnica poziomów czy tez jakimiś naturalnymi przeszkodami w postaci większych roślin czy też małą architekturą ogrodową.
PrartyIdealty

Postprzez boannathole 27 sie 2013, o 23:39

Może to i racja. Najlepiej poczytać na ten temat w Internecie. Spróbuj kliknąć  www.ogrody-germino.pl , a na pewno dowiesz się więcej na ten temat.
boannathole

Postprzez yslitxsmj 30 sie 2013, o 00:26

Ja tam uważam, że taka kosiarka to niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy.
yslitxsmj

Powrót do Kobieta