D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Czym się kierować w wyborze altany?

Postprzez erumprumb 25 sty 2014, o 12:25

Zalogowałem się na to forum z nadzieja, że może będzie ktoś w stanie doradzić mi w kwestii altany w ogrodzie.  Po pierwsze mam dylemat czy w ogóle powinienem ją tam postawić a jeśli już to na co zwracać uwagę w jej doborze. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi i rady.
erumprumb

Postprzez queuerveitugh 26 sty 2014, o 01:21

Człowieku nie mam pojęcia nad czym się w ogóle zastanawiasz. Przecież altana to super sprawa . Gdzie jak nie w ogrodzie masz ja postawić.
queuerveitugh

Postprzez avzibymuy 26 sty 2014, o 20:41

Jasne, że tak. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią całkowicie. Kolego nie jeden ci zazdrości, że masz ogród, bo na pewno  gdyby taki miał to postawił by w nim altanę i w niej spędzał wolne chwile relaksując się na łonie przyrody.
avzibymuy

Postprzez AmanyAncefe 28 sty 2014, o 11:16

Jeśli cię to przekonało i zdecydujesz się na altanę to przedtem musisz zastanowić się czemu ta altana ma służyć. Inna bowiem będzie gdy będzie ona tylko ozdoba twojego ogrodu a inna jeśli będzie służyła do innych zadań, na przykład jako miejsce do grilowania. Na temat ogrodowych domków i różnego typu altan dowiesz się też klikając ten link http://megiw4garden.pl.  Sam zobaczysz ile jest ciekawych rozwiązań
AmanyAncefe

Postprzez tfnsxyiiv 28 sty 2014, o 12:56

Wybierając altanę musisz uwzględnić wielkość  ogrodu. Musisz też pamiętać, że altany o powierzchni powyżej dwadzieścia pięć metrów kwadratowych wymagają pozwolenia na budowę.
tfnsxyiiv

Powrót do Kobieta