D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Fototapety ze zdjęć, czy jest taka możliwość?

Postprzez Cealayloyam 1 cze 2013, o 10:40

Cześć, w tym roku pierwszy raz wyjechałam za granicę z mężem, długo zbieraliśmy na te wakacje, na prawdę się opłacało. Mój kochany mąż zabrał mnie po piętnastu latach małżeństwa w podróż poślubną na przecudowne Malediwy, mamy przepiękne zdjęcia z tych okolic, i chciałabym żeby te piękne widoki wystroiły nasz mały domek. Dlatego właśnie szukam firmy która zajmuje się przerabianiem zdjęć na fototapety, być może ktoś z was będzie wiedział coś na temat takiej formy. Będę wdzięczna za jakieś namiary, pozdrawiam.
Cealayloyam

Postprzez 20soocasennobx 3 cze 2013, o 01:10

Witam, bardzo chciałabym żeby mój mąż mnie zabrał w taką drugą podróż poślubną, lecz przy dzieciach to raczej niemożliwe, być może jak już pożenimy nasze pociechy będziemy mieli więcej czasu dla siebie. Lecz wracając do twojej prośby to zobacz sobie na stroniewww.amw-shop.com robią tam przeróżne cuda więc może i dla ciebie coś zrobią, powodzenia.
20soocasennobx

Postprzez Suttonags 3 cze 2013, o 18:45

Witam, jestem młodą mężatką, a moja podróż poślubna trwała tylko jeden dzień i to w domu bo musieliśmy oboje wrócić do pracy, być może jak będziemy mieli dłuższy staż to też wybierzemy się gdzieś dalej niż tylko nasz dom. Szczerze mówiąc to ci zazdroszczę i mam nadzieję, że kiedyś ja też będę chciała zrobić sobie ze zdjęć piękną fototapetę, pozdrawiam.
Suttonags

Powrót do Kobieta