D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Porady

Pomoc prawnika w załozeniu firmy?

Postprzez jgjewflbg 21 paź 2013, o 11:09

Jeszcze kilka lat temu nie myślałem, że będę w sytuacji, w jakiej się obecnie znajduję. Pracowałem w dużej korporacji na dobrej posadce i z bardzo dobrym wynagrodzeniem. Niestety, kryzys dopadł i tą korporację, a ja pozostałem bez pracy. Chcę założyć własną firmę.  Ponieważ jestem perfekcjonistą, chcę by od początku było w firmie tak poukładane jak być powinno, mam plan zatrudnić kilka osób. Obawiam się, że sam nie załatwię wszystkich spraw w urzędach tak jak należy dlatego też zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy prawnika. Jak sądzicie, czy będzie to dobre rozwiązanie?
jgjewflbg

Postprzez unjfclhb 21 paź 2013, o 23:54

Jestem za prawnikiem. Uważam bowiem, że każdy powinien wykonywać to co najlepiej umie, a prawnik Gliwice przecież wykona to najlepiej. Początki mojej działalności gospodarczej nie wspominam najlepiej. Dokumentację z urzędami sporządzałem sam i to był koszmar. Teraz mam swojego prawnika, który przejął kilka czynności, wykonuje je fantastycznie czego dowodem jest wysoka pozycja na rynku mojej firmy.
unjfclhb

Postprzez clealaync 22 paź 2013, o 14:29

Żyjemy w czasach komercji, wiec żeby nie zostać wyeliminowanym przez konkurencję i osiągać zyski współpracuję z prawnikiem. Nie zastanawiaj się, weź prawnika bo i tak wcześniej czy później z jego pomocy będziesz korzystał.
clealaync

Powrót do Porady