D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Porady

Nowa strona sklepu

Postprzez Turechtneta 17 cze 2013, o 12:17

Witam serdecznie, kilkanaście dni temu otworzyłem nową stronę internetową na której znajduje się mój sklep z butami. Kolega podpowiedział mi że założenie strony internetowej jest bardzo dobrym pomysłem, ale nie do końca wiem w jaki sposób miałaby mi ona pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Kolega wspominał też że muszę poszukać jakieś firmy która sprawi że moja strona internetowa będzie popularniejsza, powiedział że taka usługa nazywa się pozycjonowanie i że muszę szybko takie coś zrobić, bo inaczej moja strona nie będzie odwiedzana. Totalny ze mnie laik, dlatego proszę o pomoc :D.
Turechtneta

Postprzez Suttonuxm 18 cze 2013, o 07:43

Pozycjonowanie które doradził ci kolega, to faktycznie prosty sposób aby zwiększyć ilość odwiedzin twojej strony, dopóki nie wyrobisz sobie własnej marki, dopóty twoja strona będzie odwiedzana przez osoby które znalazły ją w wyszukiwarce, dlatego też musi być jak najwyżej przy wyszukiwaniu. To wszystko nie jest takie trudne jak ci się wydaję, wystarczy że poszukasz sobie jakieś firmy która się tym zajmie, nie musisz się w ogóle na tym znać.
Suttonuxm

Powrót do Porady