D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Produkcja i Przemysł

Słupki parkingowe

Postprzez WekpsypeDet 1 maja 2014, o 10:22

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu użeram się z kierowcami, którzy notorycznie parkują pod moją bramą wjazdową do domu i na moje prośby, czy groźby w ogóle nie reagują, dlatego chciałbym zainstalować przed bramą słupki parkingowe, czy to dobry pomysł i gdzie ewentualnie mógłbym je kupić?
WekpsypeDet

Postprzez Ashesquigue 3 maja 2014, o 01:39

Przydałaby się tam straż miejska, ale wnioskuję, że chyba mieszkasz gdzieś albo za miastem, albo na wsi, gdzie nie spotkasz takich władz. Ja bym nie wydawał pieniędzy na słupki, tylko raz, drugi zablokowałbym pojazd i wtedy musieli by prosić  bym odjechał, a gdyby wezwali policję wtedy okazało by się kto ma rację i byłoby nareszcie po sprawie,spróbuj tego chwytu, na pewno pomoże
Ashesquigue

Postprzez Lagraispark 4 maja 2014, o 15:30

Po co się narażać na dodatkowe stresy i pyskówki, postaw słupki i po sprawie, zamówić je możesz na stronie FULCO, powodzenia
Lagraispark

Postprzez MarfFruccusia 6 maja 2014, o 15:25

Masz rację firma FULCO produkuje takie słupki parkingowe, ale nie wiem, czy uda ci się je tam zamówić, zresztą z tym nie ma problemu, bo jeżeli nie tam, to na pewno gdzieś indziej, mało jest takich sklepów, co w ofercie mają tego typu rzeczy, tylko musisz poszukać, albo popytac wśród znajomych, może też ktoś miał taki problem co Ty
MarfFruccusia

Postprzez GoappysoM 7 maja 2014, o 05:32

Co za bezmózgowce, ja bym od razu zablokował taki pojazd, niech postoi kilka godzin to mu się ode chce
GoappysoM

Powrót do Produkcja i Przemysł