D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Giełda Finanse

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

Postprzez Suttongzf 14 cze 2013, o 11:34

Witam! Czy ktoś byłby wstanie polecić mi jakiś dobry kurs czy  szkołę języka angielskiego. Niedługo czeka mnie egzamin z tego języka i chciałbym wypaść jak najlepiej, jednak wiem że niestety sam opanować wszystkich jego niuansów Niue dam rady. Stąd tez moja prośba do Was. A  cha, to ważne! Zapomniałem jeszcze dodać że jestem z Wrocławia i oczywiście zależało by mi na tym abyście polecili i coś konkretnego właśnie tym mieście.
Suttongzf

Postprzez AcceroAssox 14 cze 2013, o 12:59

W tej chwili jeżyków obcych można uczyć się również korespondencyjnie, wiec w czym problem, to chyba obojętne gdzie takie kursy się będą się  odbywać.
AcceroAssox

Postprzez Mandyjul 15 cze 2013, o 20:46

Głupstwa pleciesz ,do tak poważnych egzaminów trzeba też podejść poważnie i na pewno nie będzie najlepsza metodą  nauka metodą korespondencyjną. To jest dobre dla kogoś takiego kto chce pojechać na wycieczkę za granicę i potrzebuje opanować kilka zwrotów ale absolutnie nie w tym konkretnym przypadku.
Mandyjul

Postprzez AtNolomoxyHonee 16 cze 2013, o 22:27

Masz zupełną racje. Jeśli zaś chodzi kolego o ciebie, to wyślę ci link z adresem biura tłumaczeń, tak nie pomyliłem się jest to biuro tłumaczeń ale tam również prowadzone są różne kursy nauczania języka angielskiego, miedzy innymi też w swojej ofercie biuro to ma szeroki zakres nauczania przygotowania do egzaminów językowych.
AtNolomoxyHonee

Powrót do Giełda Finanse