D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Różne » Salony sprzedaży Handel

zegarek z Dubaju

Postprzez Beltdook 20 sty 2014, o 08:20

Ostatnio zepsuł mi się mój markowy zegarek, który kupiłem już z dziesięć lat temu i po zaniesieniu do serwisu okazało się, że mechanizm tego zegarka to podróba. Tylko koperta jet oryginalna. Trochę się zeźliłem, bo zbierałem na ten zegarek dość długo i cały czas myślałem, że mam oryginał.  Chciałbym sobie kupić jakiś fajny zegarek. W oko wpadły mi czasomierze Tag heuer ale są trochę za drogie jak na moją kieszeń. Czy to prawda, że zegarki z Dubaju są oryginalne? Ich cena jest dużo niższa.  
Beltdook

Postprzez qqbyexgv 21 sty 2014, o 18:17

odradzał bym kupowanie zegarków z Dubaju. To nędzne podróby, pomimo teko że ponoć mają certyfikaty i wszystkie tam niezbędne papiery. Zegarki Tag heuer zawsze były luksusowe i zawsze swoje kosztowały. Więc nie daj się nabrać.
qqbyexgv

Postprzez CibPignadaLib 22 sty 2014, o 19:02

Dokładnie. Zegarki tag heuer http://kraff.pl/ to typowe szwajcary a jak wiadomo czasomierze szwajcarskie są najdroższe na świecie. Założyciel firmy długo pracował na swoją markę, więc nie licz na to, że zegarki tej firmy z Dubaju to oryginały. Odradzam też kupowanie tego typu zegarków na aukcjach internetowych. Tam to dopiero jest naciągaczy co niemiara.
CibPignadaLib

Postprzez rnbeyrsb 24 sty 2014, o 05:45

spróbuj szukać takiego zegarka wśród miłośników czasomierzy. Można czasami dobrze trafić i odkupić markowy zegarek za rozsądną cenę. 
rnbeyrsb

Powrót do Salony sprzedaży Handel