D-MAX

Forum na poziomie

Przejdź do zawartości

Zmień rozmiar tekstu

Strona główna forum » Ogólne » Kobieta

Doskonałe kosmetyki do sauny

Postprzez Alekvof 15 mar 2014, o 15:00

Witam wszystkich. Wybieram się ze znajomymi po raz pierwszy do sauny i chciałabym w pełni skorzystać z dobrodziejstw tej kąpieli parowej, ale słyszałam, że do tego potrzebne są jakieś kosmetyki. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie to są i gdzie je mam kupić, bo jestem laikiem w tym temacie?
Alekvof

Postprzez clicSwexageli 16 mar 2014, o 12:47

Słusznie nazwałaś to dobrodziejstwem, bo nie ma nic lepszego i relaksującego od sauny po całym dniu pracy, czasami stresującej. Ale aby zadowolić i duszę i ciało potrzebne są jeszcze kosmetyki i to specjalne do sauny, które pod wpływem ciepła doskonale wchłaniają się przez rozszerzone pory w skórze, zapewniając niezwykła skuteczność działania.  Są różne kosmetyki, które  kupuję zawsze  w tym  samym sklepie internetowym http://www.megiw4senses.pl i jak na razie jestem bardzo zadowolona, polecam
clicSwexageli

Postprzez uvqmhuiqe 18 mar 2014, o 09:52

Fajny jest krem miodowy, który stosuję od dawna i tobie tez polecam, tylko musisz wiedzieć jak go używać. Ja po prostu przed wejściem  do sauny dokładnie obmywam swoje ciało, następnie  wchodzę na trzy minuty do sauny, aby rozgrzać ciało, nakładam krem w saunie i po dziesięciu minutach opuszczam saunę udając się pod prysznic, spłukuję skórę i już więcej nic nie robię, polecam, a twoja skóra będzie gładka jak pupcia niemowlęcia
uvqmhuiqe

Powrót do Kobieta